pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Wielostanowiskowe

Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kojce hodowlane

Pojawienie się na świecie nowego miotu szczeniąt może być ekscytującym doświadczeniem, ale wymaga odpowiedniego zaplanowania i przygotowania. Jednym z najważniejszych aspektów tego procesu jest stworzenie wygodnego i bezpiecznego środowiska dla matki i jej szczeniąt, w których będą się dobrze rozwijać. I tu z pomocą przychodzą duże kojce dla psów. W naszej ofercie dostępne są klatki XXL wykonane ze stali nierdzewnej, które doskonale sprawdzą się w hodowlach, schroniskach, ale także prywatnych ogrodach. Odpowiedni kojec hodowlany nie tylko zapewni czworonogom miejsce do odstresowania się, ale także schronienie przed czynnikami zewnętrznymi oraz innymi psami.

Kojce XXL dla psów do schronisk i hodowli

Dobrze zaprojektowany wielostanowiskowy kojec do hodowli jest niezbędny, aby zapewnić psom bezpieczne schronienie i spokój w ruchliwych placówkach opieki nad zwierzętami. W asortymencie mamy gotowe kojce do schroniska, wykonane z prefabrykatów, a także opcje konfigurowalne umożliwiające stworzenie większej przestrzeni o określonej powierzchni użytkowej. Kojce XXL są zaprojektowane tak, aby spełniały różne potrzeby i preferencje. Aby odnaleźć właściwy wariant, warto wcześniej zadać sobie następujące pytania:

  • Jakie są wymagania środowiskowe psów?
  • Jakiej rasy są i jaki mają rozmiar?
  • Czy to starsze, spokojniejsze psy, czy młodsze, bardziej aktywne?
  • Jak często konieczna jest wymiana posłania?
  • Czy są czworonogi, które potrzebują więcej przestrzeni?

W przypadku schronisk bardzo ważne jest to, aby oddzielić od siebie psy agresywne i spokojne, zdrowe i schorowane. Każde zwierzę powinno być przetrzymywane w kojcu dopasowanym do jego możliwości ruchowych, stanu zdrowia, potrzeb i charakteru. W każdym przypadku klatka dla psa w rozmiarze XXL musi zapewniać ciepłe i przytulne otoczenie przy uwzględnieniu odpowiedniej wentylacji i widoczności.

Większe rasy potrzebują kojca, który jest wystarczająco duży, aby zwierzę mogło wstać i się w nim obrócić lub wygodnie rozciągnąć. Bardziej muskularne rasy mogą potrzebować klatki z dodatkowym wzmocnieniem. Niezależnie od potrzeb, w ofercie Didex Stal znajdziecie Państwo kojce, które sprostają potrzebom każdego czworonoga.

Dlaczego warto wybrać kojce XXL ze stali ocynkowanej?

Nasze duże kojce dla psów wykonane są z mocnych, nietoksycznych materiałów, które nie rdzewieją, są odporne na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne, a także łatwe w czyszczeniu. Ponadto zaprojektowano je w taki sposób, aby zapobiegać urazom łap i szczęk. To jednak nie wszystko, każdy kojec można bowiem wyposażyć w liczne drzwi zapewniające łatwy dostęp do klatki przez cały czas, co jest szczególnie dobre w przypadku starszych i schorowanych psów mających problemy z demencją czy poruszaniem się.

Nasze klatki XXL dla psów są również przydatnym narzędziem do szkolenia szczeniąt mogą pomóc w zapobieganiu niechcianym wypadkom, ale także ucieczkom. Są wyposażone w wygodną zasuwkę, która ogranicza ryzyko samoistnego otwarcia drzwiczek. Kojce hodowlane można ustawić jeden na drugim, po pozwala zoptymalizować dostępną przestrzeń, zapewniając jednocześnie ergonomiczną konstrukcję, która jest nadal wygodna dla zwierząt.

Duże kojce dla psów

Jeśli szukacie Państwo sposobu, aby pomóc psom czuć się bezpiecznie w schronisku lub hodowli, warto zainwestować w jedną z dużych klatek stworzonych właśnie w tym celu. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych konstrukcji ze stali nierdzewnych, do ich produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości surowca i utrzymujemy wysoki standard wykończenia. Cieszymy się renomą od ponad 20 lat, dlatego warto nam zaufać. Współpracując z nami, otrzymujecie Państwo obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Nasz doświadczony zespół projektowy wysłucha Państwa potrzeb i pomoże sprostać największym wyzwaniom, dostarczając duże kojce dla psów pod wskazany adres. Czas realizacji zamówienia łącznie z transportem i montażem to 15 dni roboczych. Zapraszamy już teraz do skorzystania z usług firmy Didex Stal z siedzibą w Szczyrzycu!