pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Mini garaże

Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Mini garaże

Na terenie Państwa posesji jest mało miejsca, aby postawić pełnowymiarowy budynek gospodarczy, w którym będzie można przetrzymywać cenne rzeczy? Małe garaże blaszane od Didex Stal to doskonałe rozwiązanie. Zapewniają idealne miejsce do przechowywania rowerów, motocykli lub narzędzi ogrodniczych i nadają się nie tylko na przydomową posesję, ale także działkę czy plac budowy. Dzięki atrakcyjnej cenie są dostępne dla każdego. Nasze mini garaże blaszane to produkty wysokiej jakości, którymi możecie Państwo cieszyć się przez wiele lat bez obaw o konserwację. Można je dostosować tak, aby uzupełniały istniejące konstrukcje poprzez wyposażenie w dodatkowe okucia, zmianę stylu dachu, dodanie okien czy malowanie proszkowe na dowolny kolor z palety RAL.

Mini garaż blaszany – opłacalne i korzystne rozwiązanie

Wolnostojące małe garaże blaszane to doskonały wybór na każdą kieszeń, a w Didex Stal oferujemy szeroki wybór tych funkcjonalnych, trwałych i atrakcyjnych wizualnie konstrukcji! Nasze mini blaszaki są solidnie i można je konfigurować w zależności od swoich potrzeb. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych stalowych konstrukcji dostępnych w ofercie Didex Stal, w tym hal magazynowych, małe garaże są jednocześnie wytrzymałe i lekkie. Na tym jednak ich zalety się nie kończą.

Wszechstronne i trwałe

Konstrukcje metalowe są wszechstronne; można wybierać spośród gotowych rozwiązań, a także dostosować projekt do swoich wymagań. Mini garaż blaszany można postawić niemal wszędzie. Po drugie, takie konstrukcje są bardziej wytrzymałe w porównaniu np. z drewnianymi. Zapewniają skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, owadami, gryzoniami oraz dzikimi zwierzętami. Na otwartych przestrzeniach pogoda może być różna, od wietrznej, przez śnieżną, deszczową, aż po bardzo słoneczną, a nasze mini garaże są w stanie to wszystko wytrzymać. Konstrukcję można dodatkowo wzmocnić płytami warstwowymi.

Ekonomiczne

Garaże blaszane, a w szczególności małe, są tanie. Stal jest bez wątpienia najbardziej przystępnym cenowo materiałem dla nowych konstrukcji. Budowa garażu blaszanego może zostać zakończona w ciągu zaledwie kilku godzin, co pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas. Mini konstrukcje dostarczane są pod wskazane miejsce jako gotowe do osadzenia – nie trzeba przygotowywać fundamentów czy starać się o uzyskanie pozwolenia na budowę. Co więcej, utrzymanie takiej konstrukcji jest również łatwe i niedrogie. Nie trzeba robić, aby metalowy garaż wyglądał jak nowy, nawet po kilkunastu latach.

Przyjazne dla środowiska

W porównaniu do konstrukcji drewnianych, prefabrykowane mini garaże są ekologiczne i bardziej energooszczędne. Budowa drewnianego budynku może mieć szkodliwy wpływ na środowisko. Jednym z negatywnych skutków jest wylesianie, które jest coraz wyższe ze względu na popyt. Używając stali do tworzenia konstrukcji, można oszczędzać cenne zasoby. Recykling stali jest również znacznie łatwiejszy niż recykling produktów drzewnych. Metalowa szopa po oczyszczeniu i pomalowaniu może odzyskać dawny blask.

Mobilne

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że nasze małe garaże blaszane można przenieść w inne miejsce na posesji lub zabrać ze sobą podczas przeprowadzki, co nie jest możliwe w przypadku budynków z drewna, betonu i cegieł. To zasługa prostej i lekkiej konstrukcji prefabrykowanej.

Mini garaże bezpośrednio od producenta

Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowego miejsca do przechowywania narzędzi, sprzętu ogrodowego czy niewielkich pojazdów, nasze mini blaszaki to doskonały wybór. Zachęcamy Państwa już teraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy Didex Stal. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i montażu budynków metalowych o dowolnych wymiarach – możemy pomóc Państwu stworzyć taki projekt, który sprosta indywidualnym potrzebom, a jednocześnie będzie niedrogi i ekologiczny. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Oprócz sprzedaży zajmujemy się także transportem i montażem garaży we wskazanym miejscu.