pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200
Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Cena

Jakie możliwości wyboru mają klienci, którzy decydują się na oferowane przez nas kioski?

Punkt handlowy czy usługowy to miejsce, które powinno przyciągać uwagę klientów ofertą – np. ciekawie wyeksponowanym asortymentem czy widoczną reklamą, ale także estetyką miejsca. Wielu właścicieli rezygnuje z wynajmu pawilonu lub miejsca w galerii handlowej i decyduje się na indywidualne, gwarantujące większą niezależność i tańsze pod względem regularnych kosztów stoiska sprzedażowe, jakimi są kioski. Kioski handlowe dostępne w naszej ofercie występują w bogatej gamie kolorystycznej. Dostępne są u nas także kioski metalowe z podłogą, roletami i oświetleniem. Taki zestaw sprawia, że naprawdę niewiele więcej potrzeba, aby rozpocząć działalność handlową.

Jakie zalety mają oferowane przez nas kioski?

Nasi klienci otrzymują zatem nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo estetycznie wyglądające stanowiska pracy.

Nie można zapominać, że klienci w trakcie zakupów biorą pod uwagę zarówno dostępny asortyment, jak i wygląd punktu handlowego. Kioski, które wyglądają lepiej, cieszą się już na starcie większym zaufaniem kupujących.

Przy wyborze odpowiedniego dla siebie kiosku handlowego należy także zastanowić się jaki rozmiar będzie potrzebny. Pomimo niewielkich rozmiarów niektórych oferowanych kiosków blaszanych, produkty zostały zaprojektowane tak, aby były maksymalnie przestronne.

Jak dzielą się dostępne w naszej ofercie kioski metalowe?

Dostępne w naszej ofercie kioski podzielić można na:

  • kioski podwójne,
  • kioski pojedyncze,
  • większe kabiny,
  • indywidualne stoiska sprzedażowe.

Kioski podwójne, które są połączeniem dwóch połówek pojedynczych kiosków metalowych, pozwalają prowadzić dwa niezależne punkty handlowe. Dobrą decyzją może być wspólny zakup takiego kiosku przez dwóch przedsiębiorców. Pozwala to zredukować koszty.

Z kolei kioski blaszane pojedyncze pozwalają na sprawne prowadzenie punktu sprzedaży i ekspozycję towarów na wystawie. Ich niewielki rozmiar wcale nie oznacza, że nie są przestronne. Prowadzenie takiego kiosku w strategicznym miejscu w mieście może być świetnym pomysłem na biznes.

Większe kabiny dają możliwość klientom wejścia do środka, a sprzedawcom ulokowania sporej liczby produktów na sprzedaż. Większe kabiny to także możliwość wykorzystywania większego zaplecza.

Z kolei indywidualne stoiska sprzedażowe często wyposażone są w 1 drzwi, żaluzje i oświetlenie. Wszystko to, co najbardziej potrzebne, aby rozpocząć sprzedaż.

Każdy z opisanych pokrótce rodzajów kiosków handlowych może być doskonałym wyborem. Wszystko zależy jednak od potrzeb konkretnego przedsiębiorcy.

Dlaczego dostępne w naszej ofercie kioski metalowe są tak bezpieczne?

Wysokiej jakości dachy wszystkich kiosków zapobiegają przemakaniu i odznaczają się bardzo wysokim poziomem odporności.

Ściany i podłoga kiosków blaszanych to elementy wykonane z materiałów bardzo odpornych zarówno na wilgoć, jak i korozję oraz czynniki zewnętrzne.

Dodatkowo wszystkie oferowane przez nas kompleksowe konstrukcje skutecznie chronią przed zimnem. W trakcie upalnych dni wewnątrz oferowanych przez nas kiosków również panuje optymalny klimat. Wszystko dzięki stosowanym tworzywom.

Mocna konstrukcja chroni także sprzedawcę przed włamaniem. Odpowiednio zamknięte produkty z tej kategorii stanowią zatem dla złodziei fortecę trudną do zdobycia.

Jak wykonane są oferowane przez nas kioski?

Wykonane przez nas kioski to produkty ze wzmocnionej i w wielu przypadkach ocynkowanej blachy. Dzięki tego typu tworzywu niestraszni są ani wandale, ani korozja. Specjalna ocynkowana blacha jest naprawdę wytrzymała. Gdy dołączymy do tego wykonane z najtrwalszych materiałów żaluzje i solidne drzwi, możemy mówić o produkcie kompletnym.

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli udzielić więcej informacji. Chętnie odpowiemy także na pytania dotyczące przygotowania odpowiedniego podłoża.

Polecamy również oferowane przez nas garaże.