pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200
Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Boks dla psa – gwarancja komfortu i bezpieczeństwa czworonoga

Oferujemy wysokiej jakości, przestronne i wygodne budy – kojce dla psów. Wykonane z najlepszych materiałów produkty sprawiają, że pupile wypoczywają we własnej strefie w optymalnych warunkach.

Nasze kojce metalowe są szerokie i przestronne – pies ma wystarczająco dużo miejsca, żeby poruszać się swobodnie podczas czuwania oraz ułożyć się wygodnie na drzemkę. Średnica prętów oraz ich rozstaw zapewniają zwierzęciu dobry widok na otoczenie, co jest szczególnie istotne w przypadku psów stróżujących.

Boksy dla psów chronią zwierzęta przed trudnymi warunkami pogodowymi. Dzięki temu, że metalowe kojce hodowlane są ocynkowane, nie ulegają korozji.

Oferujemy modele kojców z dachami płaskimi i dwuspadowymi dachami z blachy akrylowej. Estetycznie wykonane, solidne i trwałe konstrukcje nie tylko służą czworonogom jako bezpieczne i wygodne miejsce schronienia, lecz także dobrze prezentują się na posesji prywatnej czy firmowej.

Solidną konstrukcję i bezpieczeństwo użytkowania kojców dla zwierząt gwarantują ramy boksów dla psów wykonane z zamkniętych profili.

Jakie budykojce dla psów oferujemy?

Oferujemy następujące rodzaje kojców dla psów:

  • podstawowe srebrne,
  • podstawowe czarne,
  • wzmocnione srebrne,
  • wzmocnione czarne.

Podstawowe srebrne i czarne kojce dla zwierząt gwarantują wysoki poziom ochrony, umożliwiając przebywanie czworonoga na świeżym powietrzu.

Kojce dla psa na podwórko wzmocnione srebrne i czarne odznaczają się jeszcze wyższym poziom wytrzymałości klatki. Gwarantuje to stuprocentowe zabezpieczenie zwierzęcia przed ucieczką, a także przed atakiem na ludzi.

Kojec dla psa z zadaszeniem może występować także w wersji premium. Przestronne boksy dla psa tego typu odznaczają się najwyższej jakości wykonaniem, dwuspadowym dachem, maksymalną ochroną przed korozją, a także możliwością wzbogacenia o wiele dodatków.

Jakie zalety ma kojec dla psa z podłogą?

Właścicielom czworonogów, które przebywają głównie na podwórku, polecamy solidny, wyposażony w podłogę kojec dla psa. Na zewnątrz – czy to w przestrzeni wokół domu, czy na terenie firmy – zwierzę powinno mieć swoje bezpieczne i wygodne miejsce, najlepiej takie, w którym może w dobrych warunkach odpocząć i spędzić czas, gdy trzeba je odizolować, ponieważ na posesji znajdują się osoby inne niż domownicy czy opiekunowie. Kojec z podłogą zapewnia psu odpowiednia izolację cieplną, zwierzę nie skaleczy łap, również sierść nie pobrudzi się tak szybko jak w sytuacji, w której ma kontakt z niezabezpieczonym podłożem.

Kupując kojec – zagrodę dla psa, zachowujemy bezpieczeństwo, poczucie spokoju, a także mamy większą swobodę. Gdy przychodzą do nas goście lub nasze dzieci bawią się na podwórku, nie musimy martwić się o ich kontakt ze zwierzęciem. Nie musimy także dodatkowo pilnować psa.

Kojec dla psa na dwór to rozwiązanie, które pozwala zrezygnować z niehumanitarnej metody, jaka jest trzymanie zwierzęcia na łańcuchu.

Metalowe kojce na zamówienie gwarancją dopasowania do indywidualnych potrzeb

Kojce dla psa na wymiar pozwalają każdemu właścicielowi czworonoga dostosować przestrzeń dostępną dla zwierzęcia do rozmiaru i potrzeb zwierzęcia, a także wolnego miejsca na posesji.

Kojce dla psów na podwórko – najwyższa jakość od polskiego producenta

Jesteśmy polską firmą, która zapewnia swoim klientom szeroki asortyment produktów stalowych. Posiadamy gotowe produkty wielu kategorii, dzięki którym z łatwością można zadbać o niezbędne elementy infrastruktury w przestrzeni firmowej czy w otoczeniu przydomowym. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dlatego właściciele czworonogów mogą zamówić w naszym biurze projektowym metalowe kojce dla psa na wymiar.

Sprawdź także oferowane przez Didexstal garaże.