pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Domki narzędziowe

Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Blaszak na działkę, na budowę i do ogrodu

Domki ogrodowe ze stali, czyli tzw. blaszaki, cieszą się ogromną popularnością. Ułatwiają magazynowanie sprzętu czy przechowywanie akcesoriów, np. mebli ogrodowych. Ze względu na swoje rozmiary oferowane przez nas blaszane domki ogrodowe pozwalają na trzymanie nie tylko narzędzi, ale także na przykład rowerów.

Niewątpliwą zaletą dostępnych u nas domków narzędziowych metalowych jest fakt, że chronią zarówno przed opadami atmosferycznymi, jak i niską temperaturą czy nadmiernym nasłonecznieniem.

Domki ogrodowe blaszane, które można kupić w naszym sklepie, wyróżniają się przede wszystkim bardzo wysokim poziomem trwałości. Ich stalowa konstrukcja jest solidna i wytrzymała.

Czym wyróżniają się blaszaki na budowę z naszej oferty?

Domki blaszane wykonane z najwyższej jakości ocynkowanych kątowników gwarantują odporność między innymi na korozję. Powłoka cynkowa chroni stal przez wiele lat.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości nitów możliwe stało się połączenie elementów konstrukcyjnych w sposób, który gwarantuje maksymalną wytrzymałość blaszaków.

Możliwość konfiguracji domków ogrodowych blaszanych

Przy zakupie domków narzędziowych metalowych każdy z klientów ma również możliwość wyboru dodatkowych opcji, takich jak:

  • okna,
  • drzwi,
  • kształt dachu,

Okna w domkach narzędziowych umożliwiają regularne przewietrzenie pomieszczenia. Dzięki temu dłuższe przebywanie w blaszanym domku ogrodowym jest komfortowe – można bez obaw zająć się naprawą albo konfiguracją swojego sprzętu bez obaw o zbyt wysoką temperaturę w pomieszczeniu lub zaduch.

Drzwi mogą otwierać się w różny sposób. Standardowe wersje blaszanych domków ogrodowych można zatem konfigurować, jeśli chodzi o rodzaj wejścia.

Kształt dachu ma wpływ nie tylko na estetykę blaszaka na budowę, ale także na to, w jaki sposób odprowadzane są opady atmosferyczne. Zdecydowaną zaletą dachów pochyłych jest fakt, że śnieg nigdy nie zalega na powierzchni domków narzędziowych.

Domki narzędziowe metalowe z montażem u klienta

Poza możliwością swobodnej konfiguracji zakupionych produktów nasi klienci mogą również liczyć na bezpłatny montaż. Wykwalifikowana ekipa szybko i sprawnie złoży i zainstaluje konstrukcję na przygotowanym wcześniej podłożu. Za produkt klient płaci dopiero w momencie montażu – cała ustalona wcześniej należność regulowana jest przy odbiorze.

Dlaczego warto kupować domki narzędziowe metalowe właśnie u nas?

Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość stalowych produktów, ale także atrakcyjne ceny. Błyskawicznie realizujemy każde zamówienie, dostarczając sprawnie blaszany domek ogrodowy na wskazane miejsce – posesję, działkę rekreacyjną czy plac budowy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub do skorzystania z dostępnego na naszej stronie internetowej konfiguratora garaży.