pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Hale stalowe

Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Cena

Wyświetlanie jednego wyniku

Hale magazynowe stalowe

Szukasz przestrzeni magazynowej, w której będziesz mógł w wygodny sposób przechowywać zapasy produktów i płody rolne, a także organizować procesy załadunku i sortowania Twoich towarów? A może potrzebujesz tymczasowego miejsca do zaadaptowania pomieszczeń socjalnych czy biura dla swoich pracowników? Sprawdź szeroką ofertę gotowych hal magazynowych firmy DIDEX-STAL i wybierz rozwiązanie dla siebie.

Jako producent hali magazynowych jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom solidne i stabilne konstrukcje wykonane z wysokiej jakości blach ocynkowanych i powlekanych. Nasze obiekty różnią się wielkością, a także wyposażeniem. Do wyboru masz wiele gotowych projektów, ale możesz skorzystać także z wygodnego konfiguratora, w którym w wygodny sposób ustalisz wymiary hali, jak również wyposażysz ją w dodatkowe otwory okienne, drzwi czy rynny.

Największymi zaletami hal z blachy są:

  • nowoczesny wygląd,
  • możliwość personalizacji,
  • bardzo dobry stosunek ceny do jakości,
  • ochrona wnętrza przed opadami atmosferycznymi, śniegiem i gradem.

Hale magazynowe – producent z doświadczeniem

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy realizację nawet bardzo skomplikowanego zlecenia. Hale magazynowe z blachy mogą mieć nawet kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni – wszystko zależy od tego, jaka ilość miejsca będzie Ci potrzebna do prowadzenia działalności. Korzystamy z własnego parku maszynowego, dlatego nad wszystkimi procesami produkcyjnymi czuwamy osobiście, dbając o zgodność projektu z obowiązującymi normami technicznymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować stworzenie praktycznej, trwałej i stabilnej przestrzeni magazynowej, która będzie służyć Ci przez wiele lat.

Stalowe hale magazynowe cieszą się coraz większą popularnością również wśród klientów indywidualnych. Nic dziwnego – rozwiązanie to stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych, murowanych budynków gospodarczych. Jest też dużo tańsze w budowie i funkcjonalniejsze. Zadaszona przestrzeń doskonale sprawdzi się jako miejsce do przechowywania różnego rodzaju pojazdów i maszyn rolniczych. Hala z blachy zabezpieczy Twój prywatny pojazd przed potencjalną kradzieżą oraz różnymi czynnikami atmosferycznymi.

W razie potrzeby hale magazynowe z prefabrykatów możesz rozebrać, rozbudować lub przenieść w inne miejsce. Taka konstrukcja sprawdzi się zatem tymczasowo, a także na stałe. Zamiast stawiania fundamentów, wystarczy że pod konstrukcją zastosujesz wylewkę lub płyty betonowe. W ten sposób maksymalnie skrócisz czas związany z budową obiektu.

Hale magazynowe stalowe – uniwersalne rozwiązanie

Zastosowanie hal stalowych nie ogranicza się wyłącznie do tworzenia obiektów magazynowych czy przemysłowych. Odpowiednio zaprojektowane i przemyślane, mogą być wykorzystywane jako przestrzeń socjalna, biurowa, a nawet handlowo-usługowa. Nasze gotowe hale magazynowe zapewniają maksymalne wykorzystanie potencjału związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą. W prosty sposób przekształcisz je np. w warsztat samochodowy, hurtownię czy lokal gastronomiczny.

Dzięki możliwości rozbudowy obiektu o dodatkowe funkcjonalności, jesteśmy w stanie dostarczyć praktyczną przestrzeń o w zasadzie nieograniczonej powierzchni użytkowej. Co więcej – koszty związane z budową stalowej hali często są niższe w porównaniu od hal murowanych, a cały cały proces zajmuje nawet kilkanaście razy mniej czasu. Jako producent hal stalowych zajmujemy się również montażem konstrukcji we wskazanym miejscu. Nie musisz więc szukać dodatkowej ekipy fachowców.

DIDEX-STAL – producent hal magazynowych

Jeśli zależy Ci na kompleksowej usłudze, skorzystaj z naszej oferty. Produkujemy, sprzedajemy, a także montujemy hale ze stali</strong, co usprawnia cały proces związany z inwestycją. Wybierając DIDEX-STAL, możesz samodzielnie skonfigurować projekt obiektu, określając jego wymiary, liczbę okien oraz typ drzwi i dachu. Nasi pracownicy mają również kompetencję, aby wykonać grafikę CAD na potrzeby lasera oraz prasy.

Szybka realizacja zamówień, profesjonalne wsparcie przed i posprzedażowe oraz najwyższa jakość obsługi, to priorytety, które przyświecają nam w codziennej pracy. Cena hali magazynowej zależna jest od jej powierzchni i wybranych usług dodatkowych. Stawiamy na jasno sprecyzowane warunki współpracy, dzięki czemu zapłacisz właśnie taką kwotę, jaka została ustalona podczas rozmowy z konsultantem.

Czas realizacji zlecenia od momentu jego zgłoszenia, wynosi od 1 do maksymalnie 21 dni roboczych. Jako jedni z nielicznych producentów elementów i konstrukcji stalowych wymagamy wpłaty zaliczki – całą kwotę zapłacisz przy odbiorze. Masz pytania? Nie wiesz, jaka hala blaszana z prefabrykatów najlepiej sprawdzi się dla Twojego zastosowania? Zadzwoń lub napisz – z przyjemnością doradzimy, wyceniając zlecenie i przedstawiając warunki finansowe.