pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Kojec Łezka

Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Nowoczesne kojce dla psa

W ofercie firmy DidexStal.pl dostępne są nowoczesne kojce dla psa typu łezka. To rozwiązanie, które zapewni Twojemu czworonogowi bezpieczeństwo i ochroni go przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi: wodą, wiatrem, śniegiem i chłodem. Klatka zapewnia niezbędną widoczność i wentylację, dzięki czemu zwierzę nie będzie czuło się odizolowane. Nowoczesny kojec dla psa łezka ze stali nierdzewnej wyposażono również w dodatkowe wzmocnienia w postaci odeskowania, co przekłada się na zwiększoną wytrzymałość i stabilność konstrukcji. Ten styl jest szczególnie dobrym wyborem dla psów o średniej i dużej wielkości również tych silnych czy agresywnych. Co więcej, metalowe kojce są łatwe w czyszczeniu, więc można w prosty sposób zadbać o higienę wewnątrz.

Kojec dla psa łezka szeroki wybór wariantów

Oferowane na DidexStal.pl metalowe konstrukcje dla czworonogów dostępne są w wielu różnych wariantach. Dzięki temu każdy właściciel może wybrać projekt dopasowany do wielkości i charakteru psa. Umożliwiamy personalizację kojców poprzez wybór koloru blachy (paleta RAL), obróbki dachu czy umieszczenia furtki i uchwytów na miski. W ten sposób można łatwo dopasować klatkę do ogrodu, stylu elewacji, ale także potrzeb swojego zwierzaka. Co więcej, dostarczamy konstrukcje z odeskowaną podłogą, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania specjalnego podłoża. Więcej informacji o kojcach dla psów znajdziecie Państwo tutaj.

Kojec dla psa łezka bezpośrednio od producenta

Nasze nowoczesne kojce stanowią świetny wybór dla właścicieli psów, ponieważ są zaprojektowane tak, aby wytrzymać lata intensywnego użytkowania. Jest to inwestycja, na którą warto się zdecydować również ze względu na szybkość produkcji i łatwość montażu. Jako producenci zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także transportem i instalacją kojców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny i najwyższy standard obsługi. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!