pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Garaże jednostanowiskowe

Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Nowoczesne garaże jednostanowiskowe

Każdy oferowany przez nas garaż jednostanowiskowy ma wiele zastosowań. Garażowanie samochodu to tylko jedno z nich. Dostępne w tej kategorii produkty świetnie sprawdzą się także w roli schowków na narzędzia i rowery oraz pomieszczeń gospodarczych. Praktyczne i szerokie bramy proponowanych garaży blaszanych pojedynczych gwarantują komfort podczas wjeżdżania pojazdem lub wnoszenia przedmiotów o sporych gabarytach.

Jakie są możliwości konfiguracji kolorów przy zakupie garaży jednostanowiskowych blaszanych?

Istnieje możliwość personalizacji kolorów z palety RAL. Możliwe jest zatem uzyskanie prawie wszystkich barw z powszechnie znanych wzorników. Wybór farby akrylowej dostępnej w wersji matowej, drewnopodobnej lub z połyskiem jest bardzo ważny dla estetyki blaszaka jednostanowiskowego. Dzięki odpowiedniej decyzji podjętej w trakcie dokonywania zakupów możliwe jest idealne wkomponowanie garażu w najbliższe otoczenie.

Jakie drzwi mają oferowane przez nas garaże jednostanowiskowe?

W niektórych produktach w tej kategorii mamy do czynienia z drzwiami uchylnymi. Tym, co odróżnia je od drzwi przesuwnych, jest możliwość bezproblemowego czyszczenia.

Drzwi przesuwne dostępne w naszych garażach blaszanych na 1 auto zapewniają z kolei całkowitą funkcjonalność.

Bramy dwuskrzydłowe to wariant, który nie wymaga ryglowania po otwarciu. Skrzydło nie jest bowiem w stanie samoistnie się poruszać.

Dlaczego wykorzystujemy między innymi blachy ocynkowane przy produkcji garaży jednostanowiskowych blaszanych?

Ogromną zaletą wykorzystywanych przez nas blach ocynkowanych jest ich bogata kolorystyka. Dodatkowo takie tworzywo stanowi idealny kompromis pomiędzy przystępną ceną i doskonałą jakością wykonania. Blachy ocynkowane w garażach jednostanowiskowych mogą być wykorzystywane do dachów o bardzo różnym kącie nachylenia.

Warto wspomnieć także o największej zalecie tego produktu, czyli niesamowitej wytrzymałości. Dzięki ocynkowaniu blacha jest ultraodporna na korozję, a zatem może służyć naszym klientom przez wiele długich lat.

Dlaczego produkowane przez nas blaszaki jednostanowiskowe często zbudowane są z blachy akrylowej?

Blacha akrylowa jest tak naprawdę taką samą blachą jak jej ocynkowana wersja. Przy wariancie garaży z blachy akrylowej na uwagę zasługuje jednak fakt, że nakładana jest na nią fabrycznie warstwa powłoki w wybranym kolorze z palety RAL.

Garaż blaszany na 1 auto z blachy ocynkowanej czy akrylowej

Przed wyborem konkretnego garażu warto poznać cechy, którymi charakteryzują się poszczególne warianty. Garaże jednostanowiskowe wykonane z blachy ocynkowanej są tańsze niż konstrukcje z blachy akrylowej. Ocynk daje także możliwość pomalowania na inny kolor. Garaże stworzone z blachy akrylowej odznaczają się natomiast bardzo wysoką trwałością i atrakcyjnym wyglądem. Klient ma możliwość wyboru koloru z bogatej palety barw, a garaż ma idealnie dopasowaną barwę już na etapie produkcji.

Garaże blaszane pojedyncze – szybki i sprawny montaż

Dostępne w naszym sklepie garaże blaszane jednostanowiskowe nadają się do natychmiastowego użytkowania zaraz po montażu. Dowiezione we wskazane miejsce elementy składowe instalujemy we wskazanej lokalizacji, na przygotowanym wcześniej według naszych wskazówek podłożu. Nasz ekipa działa terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów pracy.

Czym są jednostanowiskowe garaże blaszane drewnopodobne?

Jednostanowiskowe garaże blaszane drewnopodobne są pokryte blachą, która imituje drewno. Dzięki zamkniętym profilom, a także okuciom naroży i dachu cechują się one bardzo wysoką estetyką i komfortem użytkowania.

Nowoczesne garaże blaszane drewnopodobne dostępne w naszej ofercie są także niesamowicie odporne na trudne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Imitacja drewna wygląda wyjątkowo i ponadczasowo. Dzięki temu tego typu garaże blaszane z powodzeniem wkomponowują się w pobliżu domów utrzymanych zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Co ważne, cena jednostanowiskowych garaży blaszanych drewnopodobnych jest nieporównywalnie niższa niż obiektów murowanych. Funkcjonalność jest jednak tak samo wysoka.

Zakup garaży jednostanowiskowych blaszanych – podsumowanie

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia, trwałość każdego z elementów, a także gwarancję polskiej produkcji.

Jako uznany na terenie całego kraju producent konstrukcji stalowych informujemy także, jak przygotować podłoże, udzielamy szczegółowych informacji na temat dostępnych produktów oraz montujemy garaże blaszane pojedyncze w każdym województwie na terenie naszego kraju.