pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Hale i wiaty

Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Cena

Hale i wiaty stalowe

W ofercie firmy DIDEX-STAL znajdują się hale i wiaty – konstrukcje stalowe wykonane z najwyższej jakości, trwałych i solidnych materiałów. Produkowane i stawiane przez nas obiekty magazynowe i warsztatowe cieszą się uznaniem wśród klientów indywidualnych i biznesowych w całym kraju. Za ich wyborem przemawia to, że są tańsze i łatwiejsze w budowie w porównaniu do budynków stawianych w tradycyjny sposób. Nie wymagają stosowania fundamentów – można z łatwością osadzić je na płytach betonowych czy wylewce.

Oferowane przez naszą firmę obiekty dostosowane są do wymagań związanych z prowadzoną działalnością. Ze względu na zróżnicowane oczekiwania klientów, zawsze bierzemy pod uwagę ich potrzeby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Wiaty blaszane sprawdzą się zarówno jako przestrzeń magazynowa, warsztatowa, jak i pomieszczenie do przechowywania pojazdu, np. rolniczego (kombajnu, ciągnika). Umożliwiamy wybór gotowych projektów, o określonych wymiarach, a także realizację hali stalowej wg własnego pomysłu.

Nowoczesne hale i wiaty warsztatowe

Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku dysponujemy parkiem maszynowym wyposażonym w profesjonalny sprzęt do cięcia i obróbki stali. Dzięki temu nasze hale i wiaty warsztatowe wykonane są z materiałów o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych, a procesy produkcyjne odbywają się pod stałym dozorem specjalistów ds. jakości. Nasi inżynierowie mają doświadczenie w konstruowaniu nowoczesnych przestrzeni warsztatowych i magazynowych o różnych gabarytach, przeznaczonych dla wielu rozmaitych sektorów gospodarki.

Dużą popularnością wśród przedsiębiorców i inwestorów cieszą się w ostatnich latach stalowe hale warsztatowe z płyty warstwowej. Konstrukcje tego typu mogą mieć nawet 100m2 powierzchni i zostać wyposażone w okna, drzwi i rynny. Ze względu na niskie koszta, łatwoścć budowy i duże możliwości konfiguracyjne, coraz więcej inwestorów rezygnuje ze starych metod budownictwa na cześć nowoczesnych wiat warsztatowych o dużej powierzchni użytkowej.

Takie przestrzenie najczęściej wykorzystywane są do magazynowania towarów wytwarzanych przez przedsiębiorców, którzy zaopatrują sklepy i hurtownie zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Nie może zabraknąć ich w firmach logistycznych i spedycyjnych. W naszych halach magazynowych możesz przechowywać niemal wszystko – m.in. surowce, materiały budowlane oraz części motoryzacyjne.

Hale stalowe – ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie

Hale stalowe zapewniają przestrzeń do wydzielenia prowizorycznych, tymczasowych pomieszczeń socjalnych bądź biur. Ocieplając je lub wyposażając w grzejniki elektryczne, zapewnisz odpowiedni komfort termiczny swoim pracownikom. Takie rozwiązanie może okazać się bardziej ekonomiczne niż wynajem przestrzeni i opłacanie comiesięcznego czynszu.

Wiaty warsztatowe, jak sama nazwa wskazuje, nadają się do zaadaptowania na potrzeby warsztatu samochodowego lub myjni. Duży wybór kolorów blachy pozwala na dopasowanie zewnętrznej elewacji do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Ponadto, ocynkowana blacha wykazuje dobrą odporność na różnego rodzaju substancje stosowane do pielęgnacji pojazdu.

Hale stalowe i wiaty warsztatowe sprawdzą się również na prywatnej posesji jako miejsce do garażowania samochodu, motocykla lub różnego rodzaju maszyn ogrodniczych. To alternatywa dla masywnych garaży wykonanych z pustaków, cegieł bądź drewna. W porównaniu do typowych blaszaków, w hali stalowej bez problemu zmieści się auto dostawcze, pojazd z naczepą, czy też przyczepa kempingowa.

Elementy konstrukcyjne naszych hal i wiat, wraz ze stosowanymi przez lata procesami produkcyjnymi, pozwalają na stworzenie praktycznej, trwałej i stabilnej przestrzeni magazynowej bądź warsztatowej na wiele lat. W każdej chwili obiekt taki możesz rozbudować bądź – w razie potrzeby – rozebrać.

Hala stalowa – cena

Koszt zakupu hali stalowej zależy przede wszystkim od jej wielkości i wyposażenia. W przypadku personalizowanych zamówień, cena ustalana jest indywidualnie. To, co wyróżnia nasza firmę, to darmowa dostawa i usługa montażu wliczona w całościowy koszt. W DIDEX-STAL produkujemy, dostarczamy i montujemy gotowe hale stalowe. Cena widoczna na stronie jest ceną brutto. Nie wymagamy zaliczki ani przedpłaty. Za wszystko zapłacisz po zrealizowaniu zlecenia. Przedstawiamy jasno sprecyzowane warunki współpracy.

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z bogatą ofertą hal i wiat – konstrukcji stalowych, które wyróżniają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem technicznym, dlatego z przyjemnością pomożemy wybrać Ci odpowiedni obiekt, niezależnie od tego, czy chcesz przeznaczyć go na prowadzenie działalności, czy garażowanie prywatnego samochodu. Masz pytania? Zadzwoń – 666 891 200. Jestesmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 oraz w soboty między 8 a 12.