pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Carporty

Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Cena

Wyświetlanie jednego wyniku

Wiaty samochodowe carporty

Niezależnie od tego, czy poszukujecie Państwo niedrogiego, ale skutecznego sposobu na ochronę samochodu przed warunkami atmosferycznymi, czy też planujecie zbudować zadaszone patio, na którym można odpocząć niezależnie od pogody, nasze wolnostojące wiaty garażowe carport stanowią idealne rozwiązanie. Wykonane z wysokiej jakości stali, są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, co ułatwia znalezienie odpowiedniego rozwiązania.

Oprócz gotowych carportów, w Didex Stal oferujemy również możliwość zaprojektowania wiaty na indywidualne zamówienie. Oferujemy tradycyjne, jedno- i dwustanowiskowe wiaty, a także większe konstrukcje, które pomieszczą pojazdy rolnicze, a nawet budowlane. Wiatę można dobudować do już istniejącego garażu blaszanego lub odwrotnie – takie rozwiązanie sprawdzi się, gdy koniecznie jest zaprojektowanie dodatkowej przestrzeni magazynowej, gospodarczej czy użytkowej.

Wiata carport korzyści

Bez względu na to, czy interesuje Państwa dwustanowiskowy carport, czy standardowa wiata na jeden samochód, nasze konstrukcje zapewniają wyjątkowa trwałość. Są zaprojektowane i zbudowane tak, aby przetrwały wiele lat. Jesteśmy tak pewni jakości naszych produktów, że na każdy z nich udzielamy stosownej gwarancji. Carport wykonany ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej charakteryzuje się odpornością na czynniki środowiskowe i atmosferyczne – materiały użyte do produkcji są odporne na korodowanie i gnicie, a jednocześnie łatwe do utrzymania w czystości.

Wiaty carport wyróżniają się także bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Koszt wybudowania wiaty z prefabrykatów jest nieporównywalnie niższy do stawiania budynków murowanych czy drewnianych. Ponadto stal nadaje się do recyklingu, dzięki czemu do budowy wiaty można wykorzystać także tańszy surowiec pochodzący z rozbiórki. Poza tym, parkowanie pod wiatą może być wygodniejsze niż w tradycyjnym garażu blaszanym. To rozwiązanie dobre dla osób, które nie lubią kłopotliwego otwierania i zamykania bram garażowych oraz nie chcą martwić się o zarysowania lakieru.

Ile kosztuje carport?

Cena wiaty garażowej odzwierciedla różne dostępne rozmiary i dodatkowe modyfikacje. Zarówno jedno-, jak i dwustanowiskowy carport można spersonalizować zgodnie z własnymi potrzebami, wyposażając go w dodatkowe elementy i okucia, takie jak dach dwuspadowy czy świetliki dachowe, które zapewnią jeszcze więcej naturalnego światła.

Wiaty garażowe carport bezpośrednio od producenta

Jako firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji i dostarczaniu wiat garażowych, jesteśmy dumni z doskonałej reputacji, jaką sobie wypracowaliśmy. Już dziś zapraszamy Państwa do składania zamówień na nowoczesne wiaty garażowe carport. Bez względu na rozmiar i liczbę stanowisk, możemy zapewnić, że nasze konstrukcje z pewnością będą wyróżniać się w okolicy. Pomożemy stworzyć idealną wiatę garażową, gwarantując, że cały proces przebiegnie tak płynnie, jak to tylko możliwe.

Jeśli przed złożeniem zamówienia potrzebujecie Państwo porady, zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi eksperci z przyjemnością pomogą!