pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Garaże dwustanowiskowe

Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Typ dachu

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Garaże blaszane dwustanowiskowe

W firmie DIDEX-STAL oferujemy blaszaki dwustanowiskowe, które umożliwiają zaparkowanie dwóch pojazdów, np. samochodów osobowych czy motocykli. Zgodnie z naszymi obserwacjami, popularność tego rodzaju konstrukcji rośnie z roku na rok. Ma to związek z tym, że w coraz większej ilości gospodarstw standardem jest posiadanie dwóch aut. Podwójny garaż blaszany to rozwiązanie ekonomiczne i niezwykle praktyczne, prostsze w budowie i oferujące znacznie większe możliwości rozbudowy w porównaniu do tradycyjnych murowanych garaży.

Garaże blaszane podwójne są naszą specjalnością. Od 1996 roku dostarczamy klientom najwyższej jakości obiekty wykonane z blachy. Materiał ten charakteryzuje się doskonałymi właściwości wytrzymałościowymi, a co najważniejsze – chroni garażowany pojazd przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi, mogącymi uszkodzić karoserię czy doprowadzić do korozji lakieru. Podwójny garaż blaszany to inwestycja na wiele lat. Chcąc go zamówić, warto więc korzystać z usług zaufanej, profesjonalnej firmy, taka jak nasza.

Garaż blaszany na 2 auta – niski koszt, wiele zalet

Najważniejszą cechą blaszaków, zachęcająca do ich zakupu, jest cena, która idzie w parze z wysoką jakością wykonania. Najtańszy obiekt to wydatek około dwóch tysięcy złotych. Droższe są warianty wyprodukowane z ocynkowanej blachy, pokrytej kolorowym lakierem, który cechuje się odpornością antykorozyjną. Jest to jednak inwestycja, która szybko się zwróci. Jeśli dysponujesz odpowiednią ilością miejsca obok domu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zdecydował się na takie rozwiązanie.

Wybierając gotowy garaż blaszany na 2 auta, oszczędzasz zarówno pieniądze, jak i czas. Taki obiekt nie wymaga bowiem stawiania fundamentów, dzięki czemu można go dowolnie przesuwać i przewozić. Wystarczy, że zastosujesz pod nim wylewkę lub ułożysz kostkę brukową. Nie jest również konieczne dysponowanie zgodą z Urzędu Miasta czy Gminy na budowę takiego obiektu obok domu (o ile powierzchnia blaszaka jest mniejsza niż 25 m2).

Szerokie zastosowanie garaży dwustanowiskowych

Podwójny garaż blaszany (z dwoma oddzielnymi bramami) możesz zakupić na spółkę z sąsiadem – w ten sposób oboje zyskacie możliwość zaparkowania auta w bezpiecznym miejscu. Parkowanie samochodu pod zadaszeniem w mniejszym stopniu naraża go na czynniki atmosferyczne, a także chroni przed potencjalną kradzieżą bądź uszkodzeniem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby blaszak ocieplić styropianem, co zapewni większy komfort termiczny wewnątrz.

Wbrew pozorom, garaże blaszane nie są przeznaczone jedynie do przechowywania pojazdu. W prosty sposób zaadaptujesz go na potrzeby warsztatu czy pracowni. Wybierając blaszak dwustanowiskowy, jedną część możesz wykorzystać jako składzik na narzędzia i maszyny ogrodowe, drugą zaś – jako miejsce do garażowania samochodu, motocykla bądź rowerów. Blaszak równie dobrze sprawdzi się jako tymczasowe miejsce do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej (warsztatowej, gastronomicznej itp).

Podwójny garaż blaszany – duże możliwości personalizacji

Jako producentów garaży i metalowych elementów konstrukcyjnych, dysponuje własnym parkiem maszynowym oraz biurem projektowym. To pozwala nam zrealizować nawet najbardziej wyszukany projekt. Szukając garażu dwustanowiskowego, możesz wybrać gotowy projekt, a także skorzystać z naszego autorskiego narzędzia – konfiguratora. Za jego pomocą w szybki i prosty sposób zwiększysz funkcjonalność obiektu. Umożliwiamy wybór takich parametrów, jak m.in.:

  • wymiary blaszaka,
  • typ dachu,
  • kolor blachy,
  • sposób otwarcia i typ bramy,
  • liczba okien.

Bardzo ważnymi parametrami blaszaka, są jego długość i szerokość. Ze względów praktycznych, warto uwzględnić co najmniej metr luzu z każdej strony, tak aby manewrowanie pojazdami było wygodniejsze. W garażu blaszanym na 2 auta można zamontować kratownicę, która będzie pełnić rolę ścianki działowej. Zapoznaj się z naszym konfiguratorem i przekonaj się, w jak prosty sposób dostosujesz wygląd i funkcjonalność blaszaka do swoich potrzeb.

DIDEX-STAL – producent garaży z doświadczeniem

Na tle konkurencji wyróżnia nas proklienckie podejście. Oprócz możliwości personalizacji garażu, naszym klientom zapewniamy darmowy transport na terenie całej Polski. Z przyjemnością podejmiemy się również usługi ich montażu – nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Co więcej – jako jedni z nielicznych producentów nie wymagamy przedpłat ani zaliczek. Za wszystko zapłacisz po wykonaniu zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą, którą kierujemy zarówno w stronę osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W razie jakichkolwiek pytań, służymy wsparciem merytorycznym.