pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Garaże szeregowe

Filtry

Kategoria

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Cena

Wyświetlanie jednego wyniku

Garaże szeregowe

Prefabrykowane garaże blaszaki mają wiele zalet – są trwałe, niedrogie i mogą sprostać wszystkim potrzebom związanym z parkowaniem i przechowywaniem pojazdów. Co więcej, mogą znacznie podnieść wartość Twojej nieruchomości. Choć najczęściej spotykane są konstrukcje jedno- lub-dwustanowiskowymi, coraz większą popularnością cieszą się garaże szeregowe. To konstrukcje, które mogą być ustawione zarówno przy blokach, jak i na osiedlach domków jednorodzinnych. Zapewniają wielu różnym najemcom i mieszkańcom miejsce do garażowania pojazdów i przechowywania innych przedmiotów, takich jak narzędzia, motocykle, rowery itp.

Blaszaki szeregowe w wielu wariantach do wyboru

W ofercie firmy Didex Stal znajdziecie Państwo gotowe szeregowce różniące się liczbą stanowisk, wyposażeniem i funkcjonalnością. Z przyjemnością wykonanym także projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W zależności od preferencji można wyposażyć garaż w dodatkowe okucia, a także pomalować budynek na dowolny kolor, pasujący do okolicy, aby uzyskać spójny efekt. Oprócz garażowania pojazdów mechanicznych garaże szeregowe oferują miejsce do przechowywania:

  • sprzętu wędkarskiego
  • mebli i urządzeń AGD,
  • narzędzi do pielęgnacji trawnika i pielenia,
  • a także przestrzeń do majsterkowania czy rzemiosła artystycznego.

Garaże w zabudowie szeregowej – dlaczego warto?

Jedna z kluczowych zalet to szybki czas realizacji. Wszystkie elementy metalowych garaży są prefabrykowane, co oznacza, że praktycznie nie wymagający pracy na miejscu. Montaż zestawu n amiejscu jest również stosunkowo łatwy. Ogólnie rzecz biorąc, garaż w zabudowie szeregowej można zbudować w ciągu kilku dni. Takie konstrukcje chronią pojazdy przed zagrożeniami bez względu na warunki pogodowe i czynniki zewnętrzne. W związku z tym, że garaże w zabudowie szeregowej powstają ze stali – są ognioodporne, nie pleśnieją i nie korodują. Stanowią inwestycję długoterminową.

Wytrzymałość konstrukcyjna prefabrykowanego szeregowca jest naprawdę niezrównana. Garaże ze stali mogą zachować swoją solidność nawet wtedy, gdy są poddawane dużym naciskom i ekstremalnym obciążeniom. Szczególnie w przypadku większych, wielostanowiskowych garaży, takich jak szeregowce, właściwości stali okazują się nieocenione. W związku z tym, że nie wymagają konieczności stosowania słupów pośrednich lub podpór ściennych, garaże metalowe zapewniają większą elastyczność w zakresie projektowania – zwiększanie lub zmniejszanie powierzchni jest łatwiejsze i tańsze w porównaniu do budynków murowanych czy drewnianych.

Dużą zaletą stalowych konstrukcji jest wysoka żywotność. Podczas gdy murowane budynki gospodarcze mogą z czasem pleśnieć i pękać, blaszany garaż szeregowy może przetrwać dziesięciolecia przy minimalnej, okazjonalnej konserwacji.

Czy na blaszak szeregowy potrzebne jest pozwolenie?

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem budowlanym garaż blaszany można postawić na działce bez pozwolenia na budowę, jeżeli obiekt ma powierzchnię nie większą niż 35 m2, a łączna ich liczba nie przekracza 2 na każde 500 m2 działki. W przypadku garażu w zabudowie szeregowej pozwolenie będzie więc niezbędne. Zamiar postawienia takiego obiektu należy zgłosić odpowiednim organom, tj. staroście lub burmistrzowi. Na rozpatrzenie wniosku urzędnicy mają 65 dni, dlatego nie warto zwlekać ze złożeniem kompletu dokumentów.

Didex Stal – polski producent garaży szeregowych

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy Didex Stal – polskiego producenta konstrukcji stalowych z siedzibą w Szczyrzycu. Dzięki szerokiej gamie opcji dostosowywania możecie Państwo zamówić blaszak szeregowy, który spełni wszystkie wymagania w zakresie ochrony i przechowywania pojazdów oraz mienia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy standard obsługi, dlatego w razie pytań lub wątpliwości z przyjemnością doradzimy, wycenimy i zaproponujemy najkorzystniejsze finansowo i jakościowo rozwiązanie. Oferujemy bezproblemową dostawę i montaż. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego!