pn - pt: 8-17 | sob: 8-12
Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj
phone 666 891 200

Garaże izolowane

Filtry

Kategoria

Długość

Szerokość

Cena

Pokaż filtry

Kategorie

Długość

Szerokość

Cena

Wyświetlanie jednego wyniku

Garaże izolowane

Jeśli zastanawiacie się Państwo, jak ocieplić garaż blaszany – już nie musicie! W naszej ofercie dostępne są gotowe, prefabrykowane garaże z płyty warstwowej, które zapewniają wysoki poziom izolacji przed zimnem, ale też hałasem. Zaawansowane technologie budowy oraz innowacyjne materiały pozwalają nam na budowę trwałych, estetycznych i niedrogich konstrukcji spełniających współczesne wymagania z zakresu jakości i bezpieczeństwa. Wśród istniejących opcji projektowych ocieplane garaże blaszane są uznawane za znacznie bardziej opłacalne rozwiązanie niż tradycyjne budynki z bloczków lub cegły. Ogromną zaletą prefabrykowanego garażu jest możliwość wielokrotnego użytku montażu-demontażu i transportu, co nie wpływa na jego walory użytkowe i wygląd.

Garaż ocieplany – rozwiązanie szyte na miarę

Na DidexStal.pl znajdziecie Państwo gotowe garaże z płyty warstwowej, które różnią się konfiguracją, liczbą miejsc parkingowych, wielkością budynku i wejścia, a także rodzajem dachu – do wyboru jedno- lub dwuspadowy. Ponadto możliwa jest opcja samodzielnego zamówienia na opracowanie indywidualnego projektu, który uwzględni wszystkie indywidualne cechy terenu, a także indywidualne potrzeby klienta. Standardową konstrukcję można uzupełnić o dodatkowe okucia, w tym drzwi boczne, świetliki dachowe czy orynnowanie.

Warto pamiętać, że grubość paneli (płyt warstwowych) zależy od użytych w projekcie materiałów izolacyjnych i może się różnić w zależności od wymagań w zakresie przewodności cieplnej garażu (współczynnik U). Jeśli zależy Państwu na wzmocnieniu konstrukcji dodatkową warstwą, jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie przy uwzględnieniu specyficznych oczekiwań. Możemy spełnić potrzeby w zakresie wysokiej jakości odporności ogniowej, pochłaniania akustycznego i wydajności termicznej zgodnie z potrzebami. W tym celu wykorzystujemy następujące materiały:

  • wełnę mineralną,
  • szkło piankowe,
  • styropian,
  • styrodur,
  • poliuretanową piankę PUR.

Zalety garaży z płyty warstwowej

Ocieplany garaż blaszany ma wiele zalet, wśród których wyróżnia się przede wszystkim szybkość wznoszenia konstrukcji oraz jej wytrzymałość. Wybór płyt warstwowych jako materiału budowlanego i wykończeniowego jest uzasadniony ich właściwościami technicznymi:

  • waga paneli jest niewielka, w związku z czym wszelkie prace są wykonywane szybko i bez użycia specjalistycznego sprzętu,
  • płyty warstwowe są niepalne, nie powodują korozji, nie wydzielają szkodliwych substancji i są przyjazne dla środowiska,
  • mają wysoki stopień izolacji akustycznej – zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz,
  • nie wymagają dodatkowego wykończenia, co zmniejsza czas i koszty postawienia garażu,
  • warstwy są dobrze sklejone ze sobą metodą prasowania na zimno lub na gorąco, dzięki czemu żywotność garażu jest znacznie wydłużona.

Wznoszenie garaży blaszanych w technologii szkieletowej (z płyt warstwowych) może trwać nawet kilka miesięcy krócej niż w przypadku budynków wykonanych standardową metodą. Nie można oczywiście zapomnieć o niskim koszcie takiej inwestycji – konstrukcja ocieplana z płyty warstwowej jest kilkakrotnie tańsza od budynku murowanego czy drewnianego. Nie trzeba też zastanawiać się, jak ocieplić garaż i ile będzie to kosztować.

Didex Stal – jakość i doświadczenie

Jeśli potrzebujecie Państwo miejsca do przechowywania pojazdów, magazynowania płodów rolnych czy prowadzenia sezonowej działalności gospodarczo-produkcyjnej, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Didex Stal. Dzięki zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi gwarantujemy najwyższą jakość i terminowość produkcji. Nasze projekty nadają się do różnych zastosowań – również komercyjnych, o intensywnym użytkowaniu. Niezależnie od przeznaczenia garażu blaszanego, możemy dostosować konstrukcję zgodnie z Państwa indywidualnymi wymaganiami.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą i świadczonymi przez nas usługami serdecznie zachęcamy do kontaktu! Doświadczony personel firmy Didex Stal służy pomocą.