Informacje dotyczące garaży
kolor blachy

Akryl POŁYSK

*Przedstawione kolory sa poglądowe i są zależne od ustawień Twojego monitora - referencyjna jest paleta kolorów RAL

Akryl MAT

*Przedstawione kolory sa poglądowe i są zależne od ustawień Twojego monitora - referencyjna jest paleta kolorów BTX.

blacha ocynkowana czy akrylowa

Blacha ocynkowana czy akrylowa?

Przy wyborze garażu musimy zdecydować o rodzaju blachy nitowanej do konstrukcji. W tym przypadku do wyboru klient ma blachę ocynkowaną lub akrylową w wybranym kolorze z dostępniej palety kolorów.
Częstym pytaniem klientów jest więc, która z tych blach jest lepsza?

Oczywiście lepszą blachą jest blacha akrylowa, gdyż taka blacha prócz tego, że jest ocynkowana to jeszcze dodatkowo została pokryta fabrycznie warstwą powłoki organicznej w kolorze, blacha taka jest więc dodatkowo zabezpieczona przed korozją. Oczywiście kolejną zaletą blachy akrylowej jest walor estetyczny, garaż z poszyciem z takiej blachy będzie się prezentować znacznie ładniej niż z blachy ocynkowanej. Blachą akrylową jest również blacha drewnopodobna, czyli blacha imitująca strukturę drewna. Jest to jednak efekt tylko wizualny i taka blacha jest całkowicie gładka, jednakże tego typu blacha zdecydowanie prezentuje się najlepiej.

Czynnikiem przemawiającym za wyborem blachy ocynkowanej zamiast akrylowej będzie jednak cena, gdyż nie da się ukryć, że blacha akrylowa jest droższa niż ocynkowana, a blacha drewnopodobna droższa niż zwykła akrylowa.

Ostatecznie więc wszystko zależy od tego ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na garaż, jakie będzie jego przeznaczenie, czy zależy nam na jego wyglądzie, czy stawiamy go tymczasowo, czy może na lata? Itp.

jak przygotować podłoże pod garaż

Przed montażem garażu blaszanego nasz Klient musi odpowiednio przygotować podłoże pod garaż

Aby przygotować stabilne podłoże pod garaż, należy ustawić płyty betonowe (30x30cm lub 50x50cm) z przodu garażu, na środku oraz na końcu garażu. Bloczki betonowe muszą być ułożone na odpowiednio utwardzonej powierzchni/podłożu.

SPOSÓB 1

Garaż ustawiony bezpośrednio na gruncie i wsparty na bloczkach betonowych.

SPOSÓB 2

Garaż ustawiony na kostce brukowej oraz bloczkach betonowych.

SPOSÓB 3

Garaż ustawiony na betonowej wylewce.

SPOSÓB 4

Garaż ustawiony na betonowym fundamencie.
jak powstają garaże

Zobacz proces produkcji naszych garaży!

pozwolenie na postawienie garażu

pozwolenie na garaż

W sprawie pozwolenia na postawienie garażu należy skonsultować się w Urzędzie Gminy lub Miasta odpowiednim dla miejsca zamieszkania.

Istnieje jednak zapis w Ustawie Prawo Budowlane (ART29, rozdz. 4 pkt.2), który mówi:

Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa wolnostojących parterowych budynków gospodarczych, wiat, altan oraz przydomowych oranżerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 25 m2 przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m2 powierzchni działki.

Interpretując powyższy przepis można stwierdzić, iż na każdej działce o powierzchni 500 m2, możemy bez pozwolenia postawić obiekt gospodarczy (np. garaż blaszany) o powierzchni do 25 m2. W urzędzie należy zgłosić jedynie sam fakt postawienia takiego obiektu i ewentualnie wypełnić odpowiedni formularz.

dlaczego warto

NAJNIŻSZA CENA

DidexStal – jako uznany producent garaży blaszanych, rocznie sprzedaje tysiące blaszaków. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży jesteśmy w stanie negocjować ceny materiałów z hutami stali. W efekcie możemy zaproponować naszym klientom najtańsze na rynku garaże (w stosunku jakość – cena).

TRANSPORT

Nasza firma posiada dziesiątki samochodów dostawczych, odpowiednio przystosowanych do przewozu konstrukcji stalowych, którymi dowozimy nasze produkty pod wskazany adres. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, gotowe elementy garażu skręcane są w całość w przeciągu niespełna 30 minut (w przypadku konstrukcji standardowych).

BEZPIECZEŃSTWO

Kupując garaż w naszej firmie płacicie Państwo za niego, dopiero w momencie montażu. Nie wymagamy jakichkolwiek zaliczek ani przedpłat – 100% kwoty płatne jest przy odbiorze. Macie Państwo pewność, że podczas odbioru zapłacicie dokładnie taką kwotę, jaka była ustalona podczas rozmowy z konsultantem – bez żadnych ukrytych opłat ani kosztów. Nie będzie sytuacji, że na miejscu okaże się, że trzeba zapłacić więcej, niż zostało to ustalone. Na każdy sprzedawany przez nas produkt udzielana jest gwarancja producenta. Podstawą do gwarancji jest dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).

DOŚWIADCZENIE

DidexStal zajmuje się produkcją garaży blaszanych od 1996 roku. Dzięki konsekwentnej realizacji założonej strategii jesteśmy aktualnie największą w Europie firmą specjalizującą się w produkcji blaszaków. Efektem dynamicznego rozwoju naszej firmy jest posiadanie bardzo dużego asortymentu lekkich konstrukcji stalowych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde nietypowe zlecenie.Wszystkie nasze wyroby wykonujemy zarówno z blach ocynkowanych, jak i powlekanych (zgodnie z paletą kolorów RAL).

TERMINOWOŚĆ

Nasze produkty dostarczane są klientom najszybciej jak tylko jest to możliwe (od 1 do 21 dni roboczych). Podczas realizacji każdego zamówienia kładziemy duży nacisk na to, aby garaż został dostarczony w ustalonym wspólnie z klientem terminie – nasza skuteczność przekracza 98%. Jedynym powodem opóźnienia w pozostałych 2% mogą być wyłącznie czynniki niezależne od naszej firmy (warunki pogodowe, nagła awaria samochodu, itp., ).

KONTAKT

Dzięki kompetentnym konsultantom, cała transakcja przeprowadzana jest w miłej atmosferze. Nasi doradcy pomogą wybrać optymalny dla Państwa produkt, oraz odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania. W trosce o wygodę naszych klientów uruchomiony został „Szybki kontakt”, w ramach którego nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od godziny 8:00 do 18:00.